• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dębno
    im. Antoniego Dobrowolskiego
  • Biuletyn Informacji Publicznej

wkrótce...

Pojedynek Wieszczów

   Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" Oddział w Dębnie oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Dębnie zapraszają na "Pojedynek Wieszczów", który odbędzie się 27 czerwca 2018r. godz. 17:00 (Wstęp wolny). Spotaknie odbędzie się w Bibliotece w Dębnie.

czytaj więcej

"W Dębnie nic sie nie marnuje..." - wyniki konkursu

   Z przyjemnością informujemy, że Konkurs Ekologiczny pt. „W Dębnie nic się nie marnuje..." zorganizowany w ramach Projektu „Eko w działaniu”, którego organizatorami jest Celowy Związek Gmin CZG-12 oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Dobrowolskiego w Dębnie został rozstrzygnięty.

czytaj więcej

Wakacje w bibliotece

WAKACJE w BIBLIOTECE

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych zajęciach. Oferta skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych czytelników biblioteki, którzy spędzają wakacje w mieście: w lipcu zajęcia w ramach akcji „Bezpieczne wakacje w bibliotece” prowadzone są w Oddziale Dziecięcym w godz. 1000 – 1300. Liczba miejsc ograniczona: obowiązują zapisy dzieci pod nr telefonu 957602685 lub osobiście w Oddziale Dziecięcym.

czytaj więcej

już za nami

NOC BIBLIOTEK w naszym Mieście

   Dębnowska biblioteka po raz drugi włączyła się w Ogólnopolską akcję „Noc Bibliotek”, która odbyła się u nas w piątkowy wieczór, 8 czerwca br. Hasło tegorocznej nocy to „RzeczpospoCzyta”. W tym wyjątkowym roku ....

czytaj więcej

W Dębnie nic sie nie marnuje..

   Biblioteka zaprasza na konkurs pt. "W Dębnie nic sie nie marnuje...". Konkurs skierowany jest dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów pierwszych klas szkół podstawowych ...

   

 

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA ! :-)

W związku z dużym zainteresowaniem naszym konkursem ekologicznym „W Dębnie nic się nie marnuje…”, przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 18 czerwca 2018 r. (poniedziałek). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 czerwca 2018 r. o godz. 15.30.

czytaj więcej

TEART DUET

  

   W środę 09 maja do Biblioteki Publicznej MiG Dębno przyjechał krakowski Teatr Duet z bajkowym repertuarem. Pierwszy spektakl pt. "Przygody Kota Filona” był przeznaczony dla przedszkolaków.

 

 

czytaj więcej

Zakazane książki

   Zapraszamy w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek na wystawę pt. "Zakazane Książki", która będzie dostepna od 8 do 30 maja w Bibliotece.

czytaj więcej