Czwarte spotkanie w związku z projektem "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM" którego nasza biblioteka jest laureatem! Spotkanie to przebiegało pod hasłem BIŻUTERIA / MODA. Podczas tych zajęć rozmawialiśmy o biżuterii kiedyś i dziś, co było modne i co się nosiło. Była też część warsztatowa poprowadzona przez Panią Joannę, podczas której uczyliśmy się wykonywać biżuterię i różne sploty. Były to niesamowicie atrakcyjne zajęcia! "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM". A co zmieniamy? Zmieniamy spojrzenie najmłodszych ma świat, w którym żyją, odkrywamy czym różni się ich dzieciństwo od dzieciństwa ich rodziców/dziadków. Celem naszego projektu "Dwa światy?" - od juniora do seniora jest integracja międzypokoleniowa, wymiana wiedzy, doświadczeń, poglądów i pasji. Projekt jest dofinansowany przez Fundacja Santander Bank Polska.

>>Zapraszamy do Galerii Zdjęć<<