23 września br. w dębnowskiej bibliotece odbyło się spotkanie z Jakubem Żulczykiem, w którym  uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnego nr 1 w Dębnie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie. Jakub Żulczyk to pisarz młodego pokolenia...

Jakub Żulczyk to pisarz młodego pokolenia, autor powieści, z których dwie: „Instytut” i „Zmorojewo” wpisują się w konwencję horroru (przy czym ta ostatnia jest przede wszystkim powieścią przygodową dla młodszych czytelników). Największy rozgłos autorowi przyniosła powieść „Ślepnąć od świateł”, na podstawie której powstał serial HBO. Jakub Żulczyk to współpracownik pism „Lampa” i „Machina”, twórca rubryki „Tydzień kultury polskiej”
 w tygodniku „Wprost”. Autor nazywa siebie „pisarzem, niezależnym publicystą, recenzentem, felietonistą, blogerem, konsumentem śmieci i wzorowym odbiorcą kultury masowej”.

>> Zapraszamy do Galerii zdjęć <<