26.09.2019 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Dębno w ramach pleneru malarskiego organizowanego przez Dębnowski Ośrodek Kultury odbyło uroczyste otwarcie wystawy prac Juliki Matuszak pt. „Różne Światy”. Zaprezentowane prace młodej malarki, tętnią życiem. Soczyste, wyraźne kolory, formy zarówno abstrakcyjne jak i realistyczne pobudzają wyobraźnię, nastrajając do rozmyślań.

Wszystkie osoby, które chciałyby zobaczyć „Różne Światy” Juliki Matuszczak mają taką możliwość do końca października 2019 r.

>>Zapraszamy do Galerii Zdjęć<<