Akcja, Czytelniku zaproponuj książkę

Czytelniku na rynku wydawniczym ukazała się właśnie powieść Twojego ulubionego autora? Zainteresowała Cię, któraś z promowanych w ostatnich tygodniach książka z gatunku science – fiction? A może jesteś fanem literatury faktu i chętnie sięgnąłbyś po jeden z najnowszych tytułów? Skontaktuj się z nami. Wspólnie zdecydujemy, jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach...

Akcja, Czytelniku zaproponuj książkę

Czytelniku na rynku wydawniczym ukazała się właśnie powieść Twojego ulubionego autora? Zainteresowała Cię, któraś z promowanych w ostatnich tygodniach książka z gatunku science – fiction? A może jesteś fanem literatury faktu i chętnie sięgnąłbyś po jeden z najnowszych tytułów? Skontaktuj się z nami. Wspólnie zdecydujemy, jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!

Sugestie dotyczące zakupu konkretnych publikacji można przesyłać na adres: biblioteke@poczta.onet.pl, w wiadomości na profilu fb bądź zgłaszać osobiście w bibliotece. Pracownicy działu gromadzenia i opracowania zbioru rozpatrzą nadesłane wnioski i w miarę możliwości dokonają zakupu publikacji.