Szanowni Państwo!

W imieniu organizatorów Stowarzyszenia Historyczno-Kulturalnego "Terra Incognita" z Chojny, Gminy Dębno i Biblioteki Publicznej zapraszamy na prezentację XIII tomu „Rocznika Chojeńskiego” pod red. prof. Radosława Skryckiego oraz spotkanie z dr Katarzyną Rembacką, autorką książki „Komunista na peryferiach władzy. Historia Leonarda Borkowicza (1912-1989)” ; o biografii pierwszego powojennego wojewody szczecińskiego z autorką będzie rozmawiał red. Robert Ryss.

4 marca 2022 r., godz. 17.00, Biblioteka Publiczna w Dębnie.

Zapraszamy serdecznie!

Szanowni Państwo!

4 marca 2022 r., godz. 17.00, Biblioteka Publiczna w Dębnie.

Zapraszamy serdecznie!