Wystawa rękodzieł wielkanocnych

Wzorem lat ubiegłych dębnowska biblioteka przygotowała przedświąteczną Wystawę Rękodzieł Wielkanocnych. Oficjalne otwarcie wystawy odbyło się 4 kwietnia br. Niepowtarzalne prace takie jak: palmy, koszyczki, stroiki, jajka, obrazy, serwetki, kwiaty itp. zaprezentowali lokalni rękodzielnicy: Alicja Suska z Dębna, Bogusława Sługocka z Dębnowskiego Ośrodka Kultury, Emilia i Józef Podwójni z Warnic, Środowiskowy Dom Samopomocy z Dębna, Dzienny Dom „Senior +”, Warsztat Terapii Zajęciowej z Dębna, Zofia Szczygieł z Dębna, Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Dębnie, Sekcja Garncarstwa z DOK-u.

W trakcie otwarcia zaprezentowano pokaz tworzenia palm i stroików i wielkanocnych. Prace prezentowane były do 9 kwietnia br.  i cieszyły oczy odwiedzających w tych dniach bibliotekę.