Sesja zdjęciowa z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Co roku dębnowska biblioteka obchodzi Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom.

W tym roku przypadła XXI. edycja tego przedsięwzięcia. Odbyła się ona pod hasłem „Polscy autorzy dla klimatu”.

Z tej okazji na profilu Facebooku biblioteki opublikowano kadry, które powstały podczas sesji zdjęciowej „Magia Czytania", zorganizowanej w ramach obchodzonego w maju Tygodnia Bibliotek 2022.  Przeglądając poniższe zdjęcia możemy z całą pewnością stwierdzić, że mamy najwspanialszych i najpiękniejszych czytelników na całym świecie!

My bibliotekarze kochamy czytać książki. Swoją pasją do czytania zawsze chcemy się dzielić z innymi, w związku z tym do wspólnego świętowania Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom zaprosiliśmy najmłodszych czytelników. Codziennie do oddziału dziecięcego przychodziły grupy szkolne na lekcje biblioteczne i grupy przedszkolne na bajkoczytania. Podczas wizyt nie tylko czytano wspaniałe książki polskich autorów, ale również zwiedzano całą bibliotekę, świetnie się przy tym bawiąc.

Najpiękniejsze fotografie powstały jak zwykle w wykonaniu Ani Pożaryckiej i  Marcina Pecha. Za co serdecznie dziękujemy!

Bibliotekarze Oddziału Dziecięcego BPMiG w Dębnie

Galeria Zdjęć