Literacko-muzyczna podróż do "Fascynującego świata pszczół"

22 czerwca br. w dębnowksiej bibliotece odbył się spektakl słowno - muzyczny pt. „Fascynujący świat pszczół”. Przedstawienie dostarczyło widzom wielu wzruszeń.
Świat, który pięknie opisali pisarze i poeci, przedstawili uczniowie ze szkolnego Dyskusyjnego Klubu Książki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Arkadego Fidlera w Dębnie. Melodię z bajki o „ Pszczółce Mai ” na skrzypcach zagrała nauczycielka SP nr 1 w Dębnie - Ewa Wojciechowska, a przepięknie literacką ucztę okrasił muzycznie na instrumentach klawiszowych uczeń klasy 5a z Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie - Paweł Kunisz. Autorką scenariusza i reżyserem spektaklu była Małgorzata Dziedziuch – bibliotekarz z SP nr 1 w Dębnie.

Małgorzata Dziedziuch

Fot. Piotr Paluch