Zagadki kryminalne z Alkiem Rogozińskim

5 czerwca br. w progach dębnowskiej biblioteki gościł znany pisarz z Warszawy - Alek Rogoziński. Wyjątkowy gość to autor popularnych powieści kryminalnych z dużą dawką humoru.

W spotkaniu licznie uczestniczyli czytelnicy biblioteki, oraz fani pisarza.  Autor z humorem opowiadał o swojej twórczości, karierze zawodowej, początkach pisarskich, inspiracjach do książek oraz zabawnych historiach ze szkolnych ławek.

Spotkanie było nietypowe, bo przypinało bardziej stand-up niż typowy wieczór autorski. Uśmiech nie schodził z twarzy uczestnikom podczas całego spotkania.  Można z całą pewnością stwierdzić,  że bardzo przypadło do gustu. Świadczyła o tym  także długa kolejka po książki z dedykacją od autora oraz prośby o wykonanie pamiątkowego zdjęcia.

Karolina Sielicka