01.08. (poniedziałek) Duchy zamków polskich. Budowle przestrzenne - zajęcia plastyczne.

02.08. (wtorek) Letnia filmoteka DVD "Podróże pana Kleksa". Zagadki i rozrywki umysłowe.

03.08. (środa) Nasza biblioteka kiedyś i dzisiaj - spotkanie z gościem specjalnym. Miliard w rozumie -

multimedialna gra edukacyjna.

04.08. (czwartek) "Dawno temu ... " baśnie Wioletty Piaseckiej, dzisiaj "Bajka o królewnie". Konkurs na

ułożenie własnego zakończenia bajki.

05.08. (piątek) Internet - informatorium. Zabawy na boisku.

08.08. (poniedziałek) Teatrzyk w bibliotece.

09.08. (wtorek) Wycieczka do Komisariatu Policji. "Bądź ostrożny na drodze" - film DVD.

10.08. (środa) Wesołe żelki - zajęcia plastyczne z użyciem farb transparentnych. Shrek 2 - gra komputerowa.

11.08. (czwartek) Ortograficzny zwierzyniec. Letnie wydzieranki.

12.08. (piątek) Konkurs plastyczny pt. "Agresja wśród rówieśników" pod patronatem dębnowskiej policji.

16.08. (wtorek) Z "Pamiętnika księżniczki - scenki dramowe dla nastoletnich. Letnie kolorowanki dla

młodszych dzieci. Film pt. "Śpiąca królewna".

17.08. (środa) Maraton czytania. Gipsowe odlewy - zajęcia plastyczne.

18.08. (czwartek) Wycieczka do nadleśnictwa.

19.08. (piątek) Letnia filmoteka DVD "Trzy świnki". Kalambury.

22.08. (poniedziałek) Konkurs na zakładkę do książki tematycznie związanej z twórczością H. Ch. Andersena.

23.08. (wtorek) Za górami, za lasami... - baśniowe zagadki, quizy i krzyżówki.

24.08. (środa) Ćwiczenia poprawiające pamięć. Czerwony Kapturek - film DVD.

25.08. (czwartek) "Kiedy zwierzęta umiały mówić" - bajki o zwierzętach Plastelinowe zoo.

26.08. (piątek) W Dolinie Muminków - gry i zabawy. Wernisaż prac plastycznych.

29.08. (poniedziałek) Jaka to melodia? - quiz.

30.08. (wtorek) Zakończenie "Wakacji w bibliotece" przy ognisku w Straży Pożarnej.

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA ZAPRASZAMY

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH 10:00 - 14:00.