Zapraszamy!

W dniach 27-30 kwietnia gościmy w Dębnie organizację charytatywną TC POLONIA. Założona została przez 5 studentów pierwszego roku na kierunku handlowym w Instytucie Uniwersytetu Technologicznego w Roubaix – Francja. Są to: Valentin Mortier – przewodniczący, Natalia Pulikowska – skarbnik, Marine But – sekretarz oraz Delphine Cordonnier i Heloise Rousseau – członkowie.

Cel, który obrali, to zorganizowanie zajęć dla dzieci z Ogniska wychowawczego „Nasz DOM” przy parafii św. Ap. Piotra i Pawła, wychowankom Placówki Wielofunkcyjnej, a także czytelnikom BPMiG, oraz promocja Francji.

Oto program:

27.04.09 – otwarcie wystawy „Vive la France – niech żyje Francja” dla zaproszonych gości i sponsorów w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Dębno.

28.04.09 – zawody sportowe „Pokaż na co Cię stać” w hali sportowej przy Gimnazjum Publicznym w Dębnie.

29.04.09 – dni kultury francuskiej – zwiedzanie wystawy, konkursy, turniej w petanque, podwieczorek francuski dla uczestników w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy.

30.04.09 – rozdanie nagród, zabawa przy ognisku w Wyłuszczarni Nasion w Dębnie.