Dnia 3 maja 2017 r. w Święto Konstytucji Trzeciego Maja odbyły się uroczystości związane z 10 – leciem Pomnika Orła Białego połączone z świętem ulicy Mickiewicza, uroczystą sesją Rady Miejskiej oraz Dniami Otwartymi w dębnowskiej bibliotece. Imprezę uświetniła Kapela „Dębniacy”, występ Marysi Korostelowej z piosenką „Do łezki łezka” oraz Iriny Korostelowej...

z piosenką „Do łezki łezka” oraz Iriny Korostelowej. Dla najmłodszych przygotowany został kącik malucha,
z którego dzieci chętnie korzystały. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek przez pracowników biblioteki. Wszyscy goście zostali poczęstowani słodkim poczęstunkiem i gorącą kawą. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

>> Galeria z uroczystości <<