Dyrektor i pracownicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. A. Dobrowolskiego w Dębnie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom Narodowego Czytania "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego.

Państwu Emilii i Józefowi Podwójnym, składamy podziękowania za udostępnienie rekwizytów i strojów.

Dziękujemy Warsztatom Terapii Zajęciowej, Nadleśnictwu Dębno, pani Irenie Borysewicz, panu Januszowi Fabiańczykowi, za udostępnienie rekwizytów i strojów, które uświetniły wystawę w trakcie wydarzenia.

Dziękujemy serdecznie paniom Elżbiecie Kłodzie i Joannie Zając za pomoc przy dekoracji, paniom Katarzynie Pencak i Mirze Mielimączce za wykonanie przepięknych wianków oraz pani Agnieszce Findlik za przepyszne rogaliki.

Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Paluchowi za wykonanie pięknych zdjęć, które podkreśliły wyjątkowość tego spotkania.

Dziękujemy również pracownikom Dębnowskiego Ośrodka Kultury za okazaną pomoc i wsparcie techniczne.

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii