„PACZKA LITERACKA” w Bibliotece Publicznej w Dębnie!

W ramach akcji „Paczka literacka”, zorganizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Biblioteka Publiczna im. A. Dobrowolskiego w Dębnie znalazła się w gronie 1200 bibliotek z całej Polski, które otrzymały „Paczkę literacką”. Dzięki temu przedsięwzięciu otrzymaliśmy bezpłatny pakiet zawierający 21 książek i 2 audiobooki. Zapraszamy do wypożyczania tych niezwykle interesujących i wartościowych książek.

Życzymy ciekawej lektury!