Dnia 6 marca br. w dębnowskiej bibliotece odbył się wernisaż wystawy „Portret kobiety”. Wystawa jest wynikiem projektu polegającym na integracji osób z zaburzeniami psychicznymi z całej Polski i Niemiec oraz studentów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.  Prace przedstawiają mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim, ktore jednocześnie wcielają się w rolę twórców kreujących swoje dzieło.  Wystawa odbyła się w ramach współpracy dębnowskiej biblioteki i Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim. Będzie można ją obejrzeć do 26 marca br. w godzinach otwarcia biblioteki.

Serdecznie Zapraszamy do >> galerii zdjeć <<