Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Dębnie im. A. Dobrowolskiego zaprasza na spotkania literacko-edukacyjne realizowane w ramach Projektu „Eko w działaniu”, którego organizatorem jest Celowy Związek Gmin CZG-12.

Celem zajęć jest kształtowanie postaw i kultury ekologicznej najmłodszych mieszkańców naszej gminy oraz aktywna edukacja ekologiczna dotycząca selektywnej zbiórki odpadów i ponownego wykorzystania opakowań.

Zajęcia skierowane są do grup zorganizowanych: przedszkolnych i pierwszych klas szkół podstawowych i realizowane będą do 31 maja 2018 r. Prosimy umawiać się: telefonicznie 95 760 26 85 lub osobiście w Oddziale Dziecięcym.