Biblioteka zaprasza na konkurs pt. "W Dębnie nic sie nie marnuje...". Konkurs skierowany jest dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów pierwszych klas szkół podstawowych ...

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA ! :-)

W związku z dużym zainteresowaniem naszym konkursem ekologicznym „W Dębnie nic się nie marnuje…”, przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 18 czerwca 2018 r. (poniedziałek). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 czerwca 2018 r. o godz. 15.30.

Biblioteka zaprasza na konkurs pt. "W Dębnie nic sie nie marnuje...". Konkurs skierowany jest dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów pierwszych klas szkół podstawowych.

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA ! :-)

Regulamin konkursu,
Karta zgłoszenia do konkursu