DWA ŚWIATY - OD JUNIORA DO SENIORA spotkanie II

Zapraszamy do foto relacji z dwóch spotkań w związku z projektem "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM" którego nasza biblioteka jest laureatem! Spotkanie to przebiegało pod hasłem GRY I ZABAWY. Rozmawialiśmy o tym w co bawili się nasi dziadkowie/rodzice, czy bawili się częściej w domu czy na podwórku, jaka była ulubiona gra/zabawa. Następnie omówiliśmy współczesne formy zabawy i ich różnorodność. Rozmowy te wywoływały burzliwą i pełną śmiechu i zabawy dyskusję. Następnie przeszliśmy do części animacyjnych podczas których bawiliśmy się wspólnie w omawiane wcześniej gry takie jak kapsle, ciuciubabka, baba jaga patrzy oraz współczesne takie jak zabawy z chustą klanzy i gry planszowe w wielu odsłonach. "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM". A co zmieniamy? Zmieniamy spojrzenie najmłodszych ma świat, w którym żyją, odkrywamy czym różni się ich dzieciństwo od dzieciństwa ich rodziców/dziadków. Celem naszego projektu "Dwa światy?" - od juniora do seniora jest integracja międzypokoleniowa, wymiana wiedzy, doświadczeń, poglądów i pasji. Projekt jest dofinansowany przez Fundacja Santander Bank Polska.

>> Zapraszamy do Galerii Zdjęć <<