Drukuj DWA ÅšWIATY - OD JUNIORA DO SENIORA spotkanie VI

Szóste spotkanie w zwiÄ…zku z projektem "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM" którego nasza biblioteka jest laureatem! Spotkanie to przebiegaÅ‚o pod hasÅ‚em TU MIESZKAM – TU ODKRYWAM. Podczas tych zajęć wraz z zaproszonym goÅ›ciem, naszym lokalnym regionalistÄ… Panem Leszkiem Moszejem rozmawialiÅ›my o naszym rodzinnym mieÅ›cie. O tym jak powstaÅ‚o i siÄ™ rozwijaÅ‚o, o wielu zaskakujÄ…cych faktach i ciekawostkach. ByÅ‚o to inspirujÄ…ce i peÅ‚ne dobrej zabawy dla naszym najmÅ‚odszych czytelników spotkanie! GoÅ›ciliÅ›my również PaniÄ… dyrektor oddziaÅ‚u Grupy Santander Bank w Kostrzynie nad OdrÄ…, PaniÄ… Renate Naduk. "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM". A co zmieniamy? Zmieniamy spojrzenie najmÅ‚odszych ma Å›wiat, w którym żyjÄ…, odkrywamy czym różni siÄ™ ich dzieciÅ„stwo od dzieciÅ„stwa ich rodziców/dziadków. Celem naszego projektu "Dwa Å›wiaty?" - od juniora do seniora jest integracja miÄ™dzypokoleniowa, wymiana wiedzy, doÅ›wiadczeÅ„, poglÄ…dów i pasji. Projekt jest dofinansowany przez Fundacja Santander Bank Polska.

>>Zapraszamy do Galerii Zdjęć<<