Drukuj Spotkanie z Jakubem Żulczykiem - 23.09.2019

23 wrzeÅ›nia br. w dÄ™bnowskiej bibliotece odbyÅ‚o siÄ™ spotkanie z Jakubem Å»ulczykiem, w którym  uczestniczyÅ‚a mÅ‚odzież z ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Ponadgimnazjalnego nr 1 w DÄ™bnie oraz SzkoÅ‚y Podstawowej nr 1 w DÄ™bnie.

Jakub Å»ulczyk to pisarz mÅ‚odego pokolenia, autor powieÅ›ci, z których dwie: „Instytut” i „Zmorojewo” wpisujÄ… siÄ™ w konwencjÄ™ horroru (przy czym ta ostatnia jest przede wszystkim powieÅ›ciÄ… przygodowÄ… dla mÅ‚odszych czytelników). NajwiÄ™kszy rozgÅ‚os autorowi przyniosÅ‚a powieść „Åšlepnąć od Å›wiateÅ‚”, na podstawie której powstaÅ‚ serial HBO. Jakub Å»ulczyk to wspóÅ‚pracownik pism „Lampa” i „Machina”, twórca rubryki „TydzieÅ„ kultury polskiej”
 w tygodniku „Wprost”. Autor nazywa siebie „pisarzem, niezależnym publicystÄ…, recenzentem, felietonistÄ…, blogerem, konsumentem Å›mieci i wzorowym odbiorcÄ… kultury masowej”.

>> Zapraszamy do Galerii zdjęć <<