Drukuj Stanisław Lem ...on już to wiedział...

StanisÅ‚aw Lem …on już to wiedziaÅ‚…”ZachÄ™camy  serdecznie do obejrzenia wystawy zatytuÅ‚owanej „StanisÅ‚aw Lem …on już to wiedziaÅ‚…, która prezentowana jest w sali wystawowej dÄ™bnowskiej biblioteki.

StanisÅ‚aw Lem …on już to wiedziaÅ‚

„StanisÅ‚aw Lem …on już to wiedziaÅ‚…”. W dniach od 23.09.2021 r. do 01.10.2021 r. w sali wystawowej dÄ™bnowskiej biblioteki byÅ‚a prezentowana wystawa planszowa pt. „StanisÅ‚aw Lem …on już to wiedziaÅ‚…”. Lem uznawany jest za najwybitniejszego przedstawiciela polskiej fantastyki i jednego z  najpoczytniejszych pisarzy science-fiction na Å›wiecie. WystawÄ™ zwiedzali uczniowie dÄ™bnowskich szkóÅ‚. Przygotowana zostaÅ‚a w zwiÄ…zku z upamiÄ™tnieniem 100. rocznicy urodzin autora, a rok 2021 obchodzony jest, jako Rok Lema. Wystawa goÅ›ciÅ‚a w naszej bibliotece dziÄ™ki uprzejmoÅ›ci Gminnej Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury  w Dopiewie i prezentowana jest na tablicach, które pokazujÄ…, że futurologia StanisÅ‚awa Lema staje siÄ™ w wielu aspektach naszÄ… codziennoÅ›ciÄ…, a fantastyka Å›wiatem rzeczywistym.
 dÄ™bnowska biblioteka