• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dębno
    im. Antoniego Dobrowolskiego
  • Biuletyn Informacji Publicznej
Drukuj LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO "CZYTANIE JEST PIĘKNE?CZYTANIE ZBLIŻA"

 

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„CZYTANIE JEST PIĘKNE…CZYTANIE ZBLIŻA”

 

   9 czerwca podczas uroczystego otwarcia NOCY BIBLIOTEKI, ogłoszono laureatów konkursu plastycznego „Czytanie jest PIĘKNE…czytanie ZBLIŻA”, przybyłym uczestnikom wręczono nagrody oraz otwarto wystawę plastyczną powstałych prac. Zwycięzców wyłoniła komisja konkursowa w składzie: Jerzy Jastrzębski, Leszek Włodkowski – Moszej, Włodzimierz Browiński. Oto wyniki konkursu:

I GRUPA – przedszkolaki 5 – 6 latki

I miejsce

  1. Maria Mikołajczuk, 6 lat, Przedszkole Nr 2 im. St. Modrzejewskiej

II miejsce

  1. Julia Strychaluk, 6 lat, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie

III miejsce

  1. Nelly Rozalik, 6 lat, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie
  2. Łucja Witkowska, 6 lat, Przedszkole Nr 2 im. St. Modrzejewskiej

Wyróżnienia:

  1. Julia Kaliściak, 6 lat, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie
  2. Paweł Kunisz, 6 lat, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie
  3. Aleksandra Grabowska, 6 lat, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie
  4. Lena Gałan, 6 lat, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie
  5. Alicja Jastrzębska, 6 lat, Przedszkole Nr 2 im. St. Modrzejewskiej
  6. Hanna Najkowska, 6 lat, Przedszkole Nr 2 im. St. Modrzejewskiej
  7. Zofia Szar, 6 lat, Przedszkole Nr 2 im. St. Modrzejewskiej
  8. Hania Gajewska, 7 lat, Niepubliczne Przedszkole Towarzystwa Salezjańskiego im. Sw. Jana Bosko w Dębnie
  9. Filip Jenda, 6 lat, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie
  10. Hanna Barabas, 5 lat, Przedszkole Nr 2 im. St. Modrzejewskiej
  11. Julia Charęza, 6 lat, Przedszkole Nr 2 im. St. Modrzejewskiej
  12. Adam Majewski, 7 lat, Niepubliczne Przedszkole Towarzystwa Salezjańskiego im. Sw. Jana Bosko w Dębnie

 

 

 

II GRUPA – uczniowie szkoły podstawowej klas I – III

I miejsce

  1. Laura Gołdyn, klasa III, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego

Wyróżnienia:

  1. Amela Pilarek, Viktoria Wolska, Daniel Grzegorczyk, Oktawia Piekarska, klasa III, SP Nr 1 w Dębnie
  2. Kornelia Janiak, Filip Jagielnicki – Gerlak, Jakub Jankowski, Dominik Wróbel, oddział I-III, SP Towarzystwa Salezjańskiego im. Sw. Jana Bosko w Dębnie
  3. Maria Korostelova, klasa II, SP Nr 1 w Dębnie
  4. Julia Garbolińska, klasa III, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego
  5. Angelika Całko, klasa III, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego

III GRUPA – uczniowie szkoły podstawowej klas IV – VI

I miejsce

  1. Julia Downar, klasa VI, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego

II miejsce

  1. Kornelia Ratajczak, klasa V, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego

III miejsce

  1. Amelia Bajda, klasa VI, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego
  2. Kornelia Rejniak, klasa V, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego

Wyróżnienia:

  1. Nikola Worobiej, klasa V, SP w Sarbinowie
  2. Mikołaj Nowek, klasa VI, SP im. Młodych Ekologów w Czelinie
  3. Sebastian Gogacz, klasa V, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego
  4. Ewelina Beze, klasa IV, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego
  5. Hanna Czyżak, klasa V, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego
  6. Emilia Kowalska, klasa V, SP Nr 3 w Dębnie im. Jarosława Dąbrowskiego

IV GRUPA – uczniowie gimnazjum.

I miejsce

  1. Miłosz Lipiński, klasa III gimnazjum, Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego w Dębnie

Wyróżnienia:

  1. Julia Laska, klasa I gimnazjum, Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego w Dębnie

 

 

>> Galeria Zdjęć <<