Drukuj Rajd Nordic Walking dla Kingi Godzik

6 stycznia (sobota) 2018 r. w DÄ™bnie odbÄ™dzie siÄ™ impreza charytatywna pn. „Rajd Nordic Walking dla Kingi Godzik”, zorganizowana przez GrupÄ™ RowerowÄ… „Rowerowe DÄ™bno”, przy wspóÅ‚pracy ze Stowarzyszeniem UNUM. Start godz. 10:00, teren po byÅ‚ym amfiteatrze, ul. Grunwaldzka. Meta: pole piknikowe przy jez. DuszatyÅ„. Dystans: ok. 8 km w obie strony.

Kinga jest mÅ‚odÄ… mieszkankÄ… gminy DÄ™bno. Od 4 lat zmaga siÄ™ z ciężkÄ… chorobÄ… nowotworowÄ…. Podczas rajdu do puszki Stowarzyszenia UNUM (nr zbiórki 2017/5184/OR), które objęło dziewczynkÄ™ swojÄ… pomocÄ…, zbierane bÄ™dÄ… pieniÄ…dze na leczenie Kingi. Na uczestników rajdu czeka wiele atrakcji: bezpÅ‚atny instruktaż nordic walking przeprowadzony przez dwie certyfikowane instruktorki, na mecie konkurs z nagrodami, wydawnictwa turystyczne, ciepÅ‚y posiÅ‚ek, kawa, herbata oraz ciasto.

„Nie masz kijków? Nie martw siÄ™. Możesz przejść siÄ™ spacerkiem, przyjechać rowerem, a nawet przebiec ten dystans. Najważniejsze, że w tym dniu bÄ™dziesz z nami i razem pomożemy Kindze.”– zachÄ™ca jedna z organizatorek Ula. UdziaÅ‚ w rajdzie jest bezpÅ‚atny. Nie obowiÄ…zujÄ… zapisy. Warto jednak zabrać ze sobÄ… parÄ™ groszy i wrzucić do puszki. Zamiast siedzieć na kanapie w ten Å›wiÄ…teczny, zimowy dzieÅ„ zapraszamy do DÄ™bna na pomaganie przez kijkowanie.

Więcej informacji udzielają:

Urszula Grzywna – tel. 668 397 580, Roma Sobka – tel. 514 662 955