• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dębno
    im. Antoniego Dobrowolskiego
  • Biuletyn Informacji Publicznej
Drukuj "W Dębnie nic sie nie marnuje..." - wyniki konkursu

„W Dębnie nic sie nie marnuje...” wyniki konkursu

Z przyjemnością informujemy, że Konkurs Ekologiczny pt. „W Dębnie nic się nie marnuje..." zorganizowany w ramach Projektu „Eko w działaniu”, którego organizatorami jest Celowy Związek Gmin CZG-12 oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Dobrowolskiego w Dębnie został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Jury w składzie:

  1. Katarzyna Kmita – Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska, Urząd Miejski w Dębnie
  2. Zbigniew Podziński – Komendant Straży Miejskiej
  3. Edmund Zioła – animator kultury i regionalista

nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

KATEGORIA WIEKOWA: PRZEDSZKOLE

I MIEJSCE

  1. Szozda Maja, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie, 6-latki

II MIEJSCE

  1. Sawicka Martyna, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie, 5-latki

III MIEJSCE

  1. Dąbrowska Lena, Przedszkole Nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie, 5-lat

WYRÓŻNIENIA

  1. Kowalczyk Maja, Przedszkole Nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie, 6 lat
  2. Korzeniowski Marcel, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie, 6-latki
  3. Mikołajczak Nadia, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie, 6-latki
  4. Sawicki Wojciech, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie, 7 lat
  5. Fabiańczyk Natalia, Przedszkole Nr 1 im. Czarodziejska Kraina w Dębnie, 6-latki

 

 

KATEGORIA WIEKOWA: SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE

  1. Mielimączka Zofia, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A Fiedlera w Dębnie, klasa I B, 8 lat

II MIEJSCE

  1. Gałan Lena, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A Fiedlera w Dębnie, klasa I A, 8 lat

III MIEJSCE

  1. Najkowska Hanna, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A Fiedlera w Dębnie, klasa I B, 8 lat

WYRÓŻNIENIA

  1. Lesiuk Joanna, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. KEN w Dębnie, klasa II B, 9 lat
  2. Rozalik Nelly, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A Fiedlera w Dębnie, klasa I A, 8 lat
  3. Rakowska Natalia, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A Fiedlera w Dębnie, klasa I A, 8 lat
  4. Wolański Dawid, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A Fiedlera w Dębnie, klasa I B, 8 lat
  5. Simiński Jan Paweł, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. KEN w Dębnie, klasa II B, 9 lat

 

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Zapraszamy po odbiór nagród do Oddziału Dziecięcego biblioteki.

Nagrody ufundował Celowy związek Gmin CZG-12.