• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Dębnie
Drukuj PROJEKT "MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK"

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi urodzonymi w roku 2016 do projektu MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK.

Jest to pilotażowy projekt dla trzylatków realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek” rozpocznie się we wrześniu 2018 roku. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każdy trzylatek, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.