• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dębno
    im. Antoniego Dobrowolskiego
  • Biuletyn Informacji Publicznej
Drukuj Oddział dziecięcy w grudniu

BAJKOCZYTANIE - MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK

 

 

04 grudnia 2018 r bibliotekarze oddziału dziecięcego odwiedziły trzylatki w Przedszkolu nr 1. Wspólnie z trzema grupami tj. "Misie", "Elfiki" i "Leśne ludki" czytaliśmy książki w tym "Pierwsze wiersze dla.." z projektu Mała książka - wielki człowiek

zapraszamy do >> Galerii zdjęć <<

 

PRZYGOTOWANIA ŚWIĄTECZNE W ODDZIALE DZIECIĘCYM

 

 

Coraz bliżej Święta! Dlatego z tej wyjątkowej okazji dnia 07.12.2018 w naszych bibliotecznych progach pojawiła się wesoła gromadka dzieci, by wspólnie ozdabiać oddział dziecięcy i wsłuchać się w wigilijne opowieści.

zapraszamy do >> Galerii zdjęć <<

 

ŚWIATECZNA MARZYCIELSKA POCZTA

 

 

10.12.2018 w oddziale dziecięcym odbyło się spotkanie w ramach charytatywnej akcji „Marzycielska Poczta”. Tym razem listowne wsparcie zostało skierowane do Martynki Kurek, dziewięciolatką chorującą na mukowiscydozę. Dzieci z klasy Va z SP nr 2 bardzo się zaangażowały nie tylko w tworzenie świątecznych kartek, ale również w pisanie listów do Wiktorii.

zapraszamy do >> Galerii zdjęć <<

 

TEATRALNE ZMAGANIA NA ODDZIALE

 

 

12 grudnia 2018 r wspólnie z "Muchomorkami" z Przedszkola nr 1 oddaliśmy się teatralnym zmaganiom. Poszerzaliśmy wiedzę z zakresu wiedzy o teatrze i ćwiczyliśmy naszą wyobraźnię i dykcję. Zajęcia aż kipiały energią i dobrą zabawą <3

zapraszamy do >> Galerii zdjęć <<

 

ŚWIĄTECZNE BAJKOCZYTANIE

 

 

18 grudnia 218 r Oddział Dziecięcy odwiedziły radosne dzieci ze Stowarzyszenie "Radość Dzieciom" <3 Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami dlatego nie mogło się obyć bez świątecznej tematyki. Usiedliśmy w przytulnej gromadce i zaczęliśmy czytanie książeczki pt. „Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka”. Po bajkoczytaniu przyszedł czas na zajęcia plastyczne, gry i zabawy. To kolejne już nasze spotkanie z dziećmi ze Stowarzyszenia „Radość Dzieciom” i jak można było się tego spodziewać było wiele śmiechu, radości, rozmów i zabaw. Godzina to mało, kiedy ma się tyle energii i pozytywnego nastawienia. Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty!

zapraszamy do >> Galerii zdjęć <<