Drukuj Warsztaty Terapii Zajęciowej - 25 marca

W ostatnim tygodniu miesiÄ…ca odbyÅ‚y siÄ™ w bibliotece dwa spotkania z grupÄ… osób z Warsztatów Terapii ZajÄ™ciowej. 25 marca zakoÅ„czyliÅ›my czytać opowiadanie pt „Koncert pamiÄ™ci anioÅ‚a” Erica Emanuela Schmidta. W tle treÅ›ci pojawia siÄ™ postać Åšw. Rity, opiekunki bohaterów oraz patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Opowiadanie koÅ„czy siÄ™ tragicznie jednak warto po nie siÄ™gnąć.

Natomiast we wtorek 26 marca kontynuowaliÅ›my czytanie książki „Dwie miÅ‚oÅ›ci” Marii Nurowskiej. SÅ‚uchaczkami byÅ‚y panie z Domu Pomocy SpoÅ‚ecznej z Kamienia Wielkiego. „Dwie miÅ‚oÅ›ci”, ostatni tom cyklu powieÅ›ciowego to poruszajÄ…cy portret ludzi zmuszonych przez los do ciÄ…gÅ‚ej walki o siebie, swoich najbliższych i swój kraj.