Drukuj DWA ÅšWIATY - OD JUNIORA DO SENIORA spotkanie II

DWA ÅšWIATY - OD JUNIORA DO SENIORA spotkanie II

Zapraszamy do foto relacji z dwóch spotkaÅ„ w zwiÄ…zku z projektem "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM" którego nasza biblioteka jest laureatem! Spotkanie to przebiegaÅ‚o pod hasÅ‚em GRY I ZABAWY. RozmawialiÅ›my o tym w co bawili siÄ™ nasi dziadkowie/rodzice, czy bawili siÄ™ częściej w domu czy na podwórku, jaka byÅ‚a ulubiona gra/zabawa. NastÄ™pnie omówiliÅ›my wspóÅ‚czesne formy zabawy i ich różnorodność. Rozmowy te wywoÅ‚ywaÅ‚y burzliwÄ… i peÅ‚nÄ… Å›miechu i zabawy dyskusjÄ™. NastÄ™pnie przeszliÅ›my do części animacyjnych podczas których bawiliÅ›my siÄ™ wspólnie w omawiane wczeÅ›niej gry takie jak kapsle, ciuciubabka, baba jaga patrzy oraz wspóÅ‚czesne takie jak zabawy z chustÄ… klanzy i gry planszowe w wielu odsÅ‚onach. "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM". A co zmieniamy? Zmieniamy spojrzenie najmÅ‚odszych ma Å›wiat, w którym żyjÄ…, odkrywamy czym różni siÄ™ ich dzieciÅ„stwo od dzieciÅ„stwa ich rodziców/dziadków. Celem naszego projektu "Dwa Å›wiaty?" - od juniora do seniora jest integracja miÄ™dzypokoleniowa, wymiana wiedzy, doÅ›wiadczeÅ„, poglÄ…dów i pasji. Projekt jest dofinansowany przez Fundacja Santander Bank Polska.

>> Zapraszamy do Galerii Zdjęć <<