Drukuj Podziękowania za Narodowe Czytanie 2017

Dyrektor i pracownicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. A. Dobrowolskiego w Dębnie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom Narodowego Czytania "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego.

PaÅ„stwu Emilii i Józefowi Podwójnym, skÅ‚adamy podziÄ™kowania za udostÄ™pnienie rekwizytów i strojów.

DziÄ™kujemy Warsztatom Terapii ZajÄ™ciowej, NadleÅ›nictwu DÄ™bno, pani Irenie Borysewicz, panu Januszowi FabiaÅ„czykowi, za udostÄ™pnienie rekwizytów i strojów, które uÅ›wietniÅ‚y wystawÄ™ w trakcie wydarzenia.

DziÄ™kujemy serdecznie paniom Elżbiecie KÅ‚odzie i Joannie ZajÄ…c za pomoc przy dekoracji, paniom Katarzynie Pencak i Mirze MielimÄ…czce za wykonanie przepiÄ™knych wianków oraz pani Agnieszce Findlik za przepyszne rogaliki.

Serdecznie dziÄ™kujemy panu Piotrowi Paluchowi za wykonanie piÄ™knych zdjęć, które podkreÅ›liÅ‚y wyjÄ…tkowość tego spotkania.

DziÄ™kujemy również pracownikom DÄ™bnowskiego OÅ›rodka Kultury za okazanÄ… pomoc i wsparcie techniczne.

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii