Drukuj OTWARCIE KLUBU GILDIA GIER - Biblioteczna Strefa Fantasy

????  Witaj poszukiwaczu przygód!!!  ??

W DÄ™bnie potrzebni sÄ… bohaterowie, którzy nie bojÄ… siÄ™ wyzwaÅ„. JeÅ›li kochasz gry RPG, planszówki i gry bitewne, to mamy dla Ciebie dobre wieÅ›ci…

W piwnicy Biblioteki Publicznej w DÄ™bnie zostanie otwarty „Klub Gildia Gier”, w której możesz miÅ‚o spÄ™dzić czas wraz ze znajomymi. Mamy również zorganizowanÄ… przestrzeÅ„ dla artystów, którzy chcÄ… podszkolić swoje umiejÄ™tnoÅ›ci malowania figurek lub nauczyć siÄ™ tego od podstaw ????????

Jest to miejsce od graczy dla graczy.????

Zapraszamy na oficjalne otwarcie, które odbÄ™dzie siÄ™ 11 stycznia 2023 o godzinie 16:00.

Możesz odwiedzić naszÄ… stronÄ™ na Facebooku a w niedÅ‚ugim czasie również serwer Discord, na których bÄ™dÄ… podawane aktualne informacje, oraz możliwość umawiania siÄ™ na spotkania.

Regulamin Facebook

Regulamin Klub Gildia Gier