Drukuj II Międzypowiatowe spotkanie bibliotekarzy i muzealników

II MiÄ™dzypowiatowe spotkanie bibliotekarzy i muzealników

14 czerwca br. roku dÄ™bnowska biblioteka goÅ›ciÅ‚a bibliotekarzy z bibliotek z powiatu myÅ›liborskiego, gryfiÅ„skiego i pyrzyckiego. W trakcie wizyty goÅ›cie zwiedzili gÅ‚ównÄ… siedzibÄ™ biblioteki oraz filiÄ™ nr 2 – nowo odnowionÄ… zabytkowÄ… willÄ™ przy ulicy Mickiewicza 43 (Polsko – Niemieckie Transgraniczne Centrum Dziedzictwa Naturalnego i Kulturowego Regionu Doliny Åšrodkowej Odry).

DziÄ™ki spotkaniu bibliotekarze mieli okazje lepiej siÄ™ poznać, wymienić swoimi doÅ›wiadczeniami, podzielić siÄ™ swojÄ… wiedzÄ… i pomysÅ‚ami, które sÄ… niezbÄ™dne w kreatywnej pracy bibliotekarskiej.  ByÅ‚o to niezwykle inspirujÄ…ce wydarzenie, które na pewno zaowocuje nowymi inicjatywami i dobrÄ… wspóÅ‚pracÄ….

Gośćmi biblioteki byli:

• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Barlinku wraz z filiÄ… w Mostkowie,
  • Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Boleszkowicach,
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnie,
  • Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Agnieszki Osieckiej w Lipianach,
  • Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mieszkowicach wraz z filiami w Troszynie oraz Zielinie,
  • Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w MyÅ›liborzu,
  • Wiejski OÅ›rodek Kultury w Nowogródku Pomorskim wraz z BibliotekÄ… Publiczna w Karsku,
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Przelewicach.