Drukuj Eliminacje do Mistrzostw Polski w Catan 2024 w dębnowskiej bibliotece

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Catan 2024 w dębnowskiej bibliotece

29 czerwca 2024 roku nasza Biblioteczna Strefa Fantasy przy dÄ™bnowskiej bibliotece, w ramach KLUBU Gildia Gier, miaÅ‚a zaszczyt goÅ›cić uczestników Eliminacji do Mistrzostw Polski w Catan 2024. To wyjÄ…tkowe wydarzenie przyciÄ…gnęło 12 zawodników, którzy stanÄ™li w szranki, walczÄ…c o tytuÅ‚ oraz o miejsce w wielkim finale, który odbÄ™dzie siÄ™ we wrzeÅ›niu tego roku w Krakowie.

Turniej eliminacyjny skÅ‚adaÅ‚ siÄ™ z dwóch etapów, z których pierwszy miaÅ‚ miejsce wÅ‚aÅ›nie u nas. Po zaciÄ™tej rywalizacji udaÅ‚o nam siÄ™ wyÅ‚onić czterech wyróżniajÄ…cych siÄ™ graczy, którzy wykazali siÄ™ nie tylko umiejÄ™tnoÅ›ciami, ale również doskonaÅ‚Ä… strategiÄ…. Ostatecznie dwóch najlepszych zawodników zakwalifikowaÅ‚o siÄ™ do wielkiego finaÅ‚u, gdzie bÄ™dÄ… mieli szansÄ™ na zdobycie tytuÅ‚u Mistrza Polski w Catan.

Gratulujemy naszym dwóm laureatom, którzy dziÄ™ki swojej determinacji i zaangażowaniu zdobyli miejsca w finale. DziÄ™kujemy również wszystkim uczestnikom za wspaniaÅ‚Ä… grÄ™ i emocjonujÄ…ce rozgrywki, które dostarczyÅ‚y wielu niezapomnianych wrażeÅ„. Wasza pasja do gry byÅ‚a inspirujÄ…ca i mamy nadziejÄ™, że spotkamy siÄ™ ponownie na kolejnych turniejach.

Serdeczne podziÄ™kowania kierujemy również do naszego partnera wydarzenia, wydawnictwa Galakta, za wsparcie i wspóÅ‚pracÄ™. Ich zaangażowanie w organizacjÄ™ turnieju przyczyniÅ‚o siÄ™ do jego sukcesu.

Nasz klub dziaÅ‚a bardzo prężnie i zrzesza fanów szeroko pojÄ™tej fantastyki, gier planszowych, karcianych i bitewnych. Regularnie organizujemy spotkania, podczas których miÅ‚oÅ›nicy gier mogÄ… wspólnie spÄ™dzać czas, wymieniać siÄ™ doÅ›wiadczeniami i rozwijać swoje pasje. Zapraszamy wszystkich chÄ™tnych o doÅ‚Ä…czenia do naszych rozgrywek i stania siÄ™ częściÄ… naszej spoÅ‚ecznoÅ›ci.

Z niecierpliwoÅ›ciÄ… czekamy na wrzeÅ›niowy finaÅ‚ w Krakowie, gdzie bÄ™dziemy trzymać kciuki za naszych reprezentantów. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach w Bibliotecznej Strefie Fantasy!

KLUB Gildia Gier - Biblioteczna Strefa Fantasy

Ewelina Maciocha-PÅ‚awska