Drukuj Zagadki kryminalne z Alkiem Rogozińskim

Zagadki kryminalne z Alkiem Rogozińskim

5 czerwca br. w progach dębnowskiej biblioteki gościł znany pisarz z Warszawy - Alek Rogoziński. Wyjątkowy gość to autor popularnych powieści kryminalnych z dużą dawką humoru.

W spotkaniu licznie uczestniczyli czytelnicy biblioteki, oraz fani pisarza.  Autor z humorem opowiadaÅ‚ o swojej twórczoÅ›ci, karierze zawodowej, poczÄ…tkach pisarskich, inspiracjach do książek oraz zabawnych historiach ze szkolnych Å‚awek.

Spotkanie byÅ‚o nietypowe, bo przypinaÅ‚o bardziej stand-up niż typowy wieczór autorski. UÅ›miech nie schodziÅ‚ z twarzy uczestnikom podczas caÅ‚ego spotkania.  Można z caÅ‚Ä… pewnoÅ›ciÄ… stwierdzić,  Å¼e bardzo przypadÅ‚o do gustu. ÅšwiadczyÅ‚a o tym  także dÅ‚uga kolejka po książki z dedykacjÄ… od autora oraz proÅ›by o wykonanie pamiÄ…tkowego zdjÄ™cia.

Karolina Sielicka