Drukuj Eliminacje do Mistrzostw Polski w Carcassonne w dębnowskiej bibliotece

31.08.2024 roku w naszej Bibliotecznej Strefie Fantasy przy dÄ™bnowskiej bibliotece odbyÅ‚y siÄ™ eliminacje do Mistrzostw Polski w Carcassonne 2024!  W turnieju wzięło udziaÅ‚ 14. uczestników, którzy rywalizowali o miejsce w wielkim finale, który odbÄ™dzie siÄ™ w Krakowie.

Po zaciÄ™tej rywalizacji udaÅ‚o nam siÄ™ wyÅ‚onić najlepszego zawodnika – JoannÄ™ NitkÄ™, która zdobyÅ‚a pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowaÅ‚a siÄ™ do finaÅ‚ów w Krakowie. Serdecznie gratulujemy Joannie tego wspaniaÅ‚ego osiÄ…gniÄ™cia. Jej determinacja i umiejÄ™tnoÅ›ci na pewno przydadzÄ… siÄ™ podczas wielkiego finaÅ‚u, gdzie bÄ™dzie miaÅ‚a szansÄ™ walczyć o tytuÅ‚ Mistrza Polski w Carcassonne.

DziÄ™kujemy wszystkim uczestnikom za ich entuzjazm i zaangażowanie, które sprawiÅ‚y, że atmosfera byÅ‚a wyjÄ…tkowa. Wasza pasja do gier planszowych jest dla nas ogromnÄ… inspiracjÄ… i napÄ™dza nas do organizowania kolejnych, jeszcze bardziej ekscytujÄ…cych wydarzeÅ„. Cieszymy siÄ™, że mogliÅ›my wspólnie spÄ™dzić ten dzieÅ„ peÅ‚en wrażeÅ„!

Szczególne podziÄ™kowania należą siÄ™ również naszemu partnerowi – wydawnictwu Bard Centrum Gier, za wsparcie i wspóÅ‚pracÄ™, bez których to wydarzenie nie mogÅ‚oby siÄ™ odbyć. Wasze zaangażowanie jest nieocenione.

Nie możemy też zapomnieć o wyjÄ…tkowej obecnoÅ›ci Tomasza Preussa, obecnego Mistrza Polski, który nie tylko sÅ‚użyÅ‚ wsparciem merytorycznym przy organizacji, ale także dzieliÅ‚ siÄ™ swojÄ… bogatÄ… wiedzÄ… o grze Carcassonne. Jego wskazówki i strategie wzbogaciÅ‚y nasze wydarzenie i byÅ‚y niezwykle cenne dla wszystkich uczestników.

Z niecierpliwoÅ›ciÄ… czekamy na finaÅ‚ w Krakowie, gdzie bÄ™dziemy kibicować Joannie. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach w Bibliotecznej Strefie Fantasy!

KLUB Gildia Gier - Biblioteczna Strefa Fantasy

Elżbieta Pławińska