• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dębno
    im. Antoniego Dobrowolskiego
  • Biuletyn Informacji Publicznej

wkrótce...

już za nami

"Doktor Dzięcioł" - Teatr Duet z Krakowa

„Doktor Dzięcioł”
przyfrunął do Oddziału Dziecięcego

   Zaproszenie dzieci na przedstawienie teatralne to kolejna propozycja Biblioteki Publicznej z okazji „XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek” obchodzonego w dniach 8-15 maja 2017 r.

czytaj więcej

"Fabryka Inspiracji" z Magdaleną Staniszewską

WARSZTATY Z „FABRYKĄ INSPIRACJI” - SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA WG. MAGDALENY STANISZEWSKIEJ

 

   Kolejne spotkanie dla naszych najmłodszych czytelników zorganizowane z okazji tegorocznego tygodnia bibliotek, przyniosło ze sobą wiele radości, uśmiechów i twórczego zadowolenia wśród dzieci, gdyż 10 maja br. w naszym Oddziale Dziecięcym odbyły się rewelacyjne warsztaty przeprowadzone przez panią Magdalenę Staniszewską założycielkę „Fabryki Inspiracji”.

czytaj więcej

ODDZIAŁ DZIECIĘCY - PRZEMIŁY DZIEŃ BIBLIOTEKARZA

ODDZIAŁ DZIECIĘCY - PRZEMIŁY DZIEŃ BIBLIOTEKARZA

W TOWARZYSTWIE MŁODZIEŻY Z SP SARBINOWO

 

    Tegoroczny, już XIV OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK, rozpoczął się dla Oddziału Dziecięcego naszej biblioteki wyjątkowo…

Po raz kolejny, bowiem, gościliśmy w swych progach uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły podstawowej z Sarbinowa. Tym razem uczestnikami spotkania była młodzież z klas 4 – 6, która wzięła udział w twórczych zajęciach opartych na kontakcie z niebywale sugestywną prozą „Zielony i Nikt” znakomitej autorki Małgorzaty Strzałkowskiej.

czytaj więcej

Kiermasz książki

  Biblioteka zaprasza w dniach 9-15 maja 2017r. na kiermasz ksiązki pt."Chcesz wzbogacić Biblioteczkę Kup książeczkę za złotóweczkę".

czytaj więcej

Jezioro Tajemnic

 

   Biblioteka PMiG Dębno zaprasza dnia 12 maja 2017r. o godz. 10:00 na spotkanie z poszukiwaczami skarbów i odkrywcami.

czytaj więcej

Wyróżnienie Biblioteki PMiG Dębno

  Z przyjemonoscią zawaiadamy, że Biblioteka PMiG w Dębnie została doceniona wyróznieniem w gronie czterech bibliotek w konkursie "BIBLIOTEKA ROKU" na najlepszą biblioteke publiczną województwa zachodniopomorskiego w 2016r.

czytaj więcej

Święto Konstytucji Trzeciego Maja

  Dnia 3 maja 2017 r. w Święto Konstytucji Trzeciego Maja odbyły się uroczystości związane z 10 – leciem Pomnika Orła Białego połączone z świętem ulicy Mickiewicza, uroczystą sesją Rady Miejskiej oraz Dniami Otwartymi w dębnowskiej bibliotece. Imprezę uświetniła Kapela „Dębniacy”, występ Marysi Korostelowej z piosenką „Do łezki łezka” oraz Iriny Korostelowej...

 

czytaj więcej