• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dębno
    im. Antoniego Dobrowolskiego
  • Biuletyn Informacji Publicznej

wkrótce...

Zakazane książki

   Zapraszamy w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek na wystawę pt. "Zakazane Książki", która będzie dostepna od 8 do 30 maja w Bibliotece.

czytaj więcej

już za nami

Nasza biblioteka zajęła III

Szanowni Czytelnicy! Mieszkańcy Dębna!

 

 

 

 

Nasza biblioteka zajęła III miejsce w województwie zachodniopomorskim w Rankingu Bibliotek Rzeczpospolitej 2017 r. W Rankingu Ogólnopolskim zajęliśmy 26 miejsce.
W ubiegłym roku 31.
Bibliotekę w Dębnie wyróżnia wysoki wskaźnik wypożyczeń przez czytelników.
 To dzięki Wam Drodzy Czytelnicy zajęliśmy tak wysokie miejsce!

Dziękujemy i zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszej biblioteki!

Więcej: Ranking Bibliotek

 

bibliotekarze dębnowscy

czytaj więcej

Rajd Nordic Walking dla Kingi Godzik

    6 stycznia (sobota) 2018 r. w Dębnie odbędzie się impreza charytatywna pn. „Rajd Nordic Walking dla Kingi Godzik”, zorganizowana przez Grupę Rowerową „Rowerowe Dębno”, przy współpracy ze Stowarzyszeniem UNUM. Start godz. 10:00, teren po byłym amfiteatrze, ul. Grunwaldzka. Meta: pole piknikowe przy jez. Duszatyń. Dystans: ok. 8 km w obie strony.

czytaj więcej

Trzymaj bajkowy fason

   W czwartek 16 listopada w Bibliotece Publicznej MiG Dębno odbyło się spotkanie z okazji Dnia Postaci z Bajek. Do Oddziału Dziecięcego zawitały dzieci w najwymyślniejszych przebraniach.

czytaj więcej

PACZKA LITERACKA w Bibliotece Publicznej w Dębnie !

    W ramach akcji „Paczka literacka”, zorganizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Biblioteka Publiczna im. A. Dobrowolskiego w Dębnie znalazła się w gronie 1200 bibliotek z całej Polski, które otrzymały „Paczkę literacką”.

czytaj więcej

Czytaj PL

   Akcja Czytaj PL to największa akcja promująca czytelnictwo w Polsce. Umożliwia ona dostęp do 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków w całości i zupełnie za darmo przez cały listopad.

 

czytaj więcej